Анальні пробки для початківців набір анальних пробок 4 анальних плодів різного розміру Anal Sex Plug
-35%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002127
363,08 ₴
236 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект анальних пробок набір із 4 предметів
Представляємо Вашій увазі набір із 4-х анальних пробок. Набір дуже збалансований, Ви зможете експериментувати з різними діаметрами та формами анальних пробок

У набір входять:
Анальна пробка №1
Довжина: 9 см
Діаметр max: 2,4 см
Матеріал виготовлення: TPR
Колір: На фото
Анальна пробка №2
Довжина: 10 см
Діаметр max: 2,4 см
Матеріал виготовлення: TPR
Колір: На фото
Анальна пробка №3
Довжина: 12 см
Діаметр max: 3 см
Матеріал виготовлення: TPR
Колір: На фото
Анальна пробка №4
Довжина: 13 см
Діаметр max: 3,8 см
Матеріал виготовлення: TPR
Колір: На фото

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 4 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Набір | Так |
| Тип | Анальна пробка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 г |
| Довжина: | 123 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 236 ₴





