Сексуальне бодістокінг без рукавів сітка комбінезони з вирізом, чорного кольору One size
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002179
636 ₴
477 ₴
Показати оптові ціни
Еротичний прозорий БодіСтокінг (Боді комбінезон Сітка, ігровий костюм, костюм для рольових ігор)
Еротичний прозорий БодіСтокінг (Боді комбінезон Сітка, ігровий костюм, костюм для рольових ігор) на шести тонких бретельках з'єднаних на плечах, в області тулуба з квітковим малюнком, спереду по центру смужка з вирізами кола, в області ніг - сітка-ромби, по центру ластавниці (в паху) виріз.

Як використовувати: Просто надягніть боді-комбінезон "Сітка" і насолоджуйтесь своїм чином. Ідеально поєднується з високими підборами та мінімальною кількістю аксесуарів для створення неповторного образу.
Догляд за товаром: Рекомендуємо ручне прання в теплій воді з використанням м'яких миючих засобів для збереження первозданного виду виробу.

| Розмір | Універсальний (One size) |
| Розмір міжнародний | S, M, L, XL |
| Розмір українська | 42, 44, 46, 48, 50 |
| Обхват грудей, см | 82-102 |
| Обхват талії, см | 58-79 |
| Обхват стегон, см | 86-104 |
| Зростання, см | 155-180 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Бодистокинг |
| Міжнародний розмір | One size |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 102 см |
| Обхват талії | 79 см |
| Склад | ПОЛИАМИД 90% ЭЛАСТАН 10% |
| Тип тканини | Поліамід |
| Трусики в комплекті | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 477 ₴







