Анальна пробка якір конусна для початківців зі стопором анальний плаг Anal Plug для ануса
- Немає в наявності
- Код: УТ000002248
1 615 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анальна пробка якір 11 см
Анальна пробка анатомічного дизайну. Створена у фіолетовому кольорі із високоякісного гіпоалергенного матеріалу, безпечного для здоров'я. Іграшка має зручний розмір, гладку поверхню, довжину обтічну форму та закруглений кінчик для безпечного користування.
Девайс оснащений лаконічним та одночасно безпечним обмежувачем. Повна довжина – 11 см.
| Тип | Анальна пробка |
| Довжина (заг.) (см) | 11 |
| Довжина (вставляється) (см) | 7 |
| Діаметр (см) | ~2,7 |
| Вага (кг) | 0,164 |
| Матеріал виготовлення | TPE |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Термопластичний еластомер |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Фіолетовий |
| Водостійкість | Да |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 70 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Діаметр | 27 мм |
| Висота | 110 мм |
- Ціна: 1 615 ₴



