Анальна пробка велика для анальної стимуляції та анального фістингу діаметром до 8 см FaaK Anal Plug
- Немає в наявності
- Код: УТ000000800
738 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Екстремальна анальна пробка для любителів фістингу. Діаметр 7,7 см !
Анальна пробка для екстремальних розваг. Анальна пробка має форму полуниці в найширшому місці досягає діаметра 7,7 см. довжина пробки 12 см. Якщо у вашому сексуальному житті не вистачає "полунички" то ця іграшка якраз для Вас.

Тип: Анальна пробка, фістинг
Довжина: 12 див.
Діаметр: 7,7 див.
Матеріал виготовлення: TPE
Колір: Чорний

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FAAK |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Стать | Унісекс |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Чорний |
| Регулювання розміру | Немає |
| Водостійкість | Да |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 120 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Діаметр | 77 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 413 г |
- Ціна: 738 ₴









