Пробка для ануса кристал анальна заглушка для початківців з каменем іграшка для анального сексу Butt Plug
-30%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002269
725,71 ₴
508 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анальна пробка – Jewellery Silver Butt Plug Clear
Срібляста анальна пробка з гладкою безшовною поверхнею. Створена з високоякісного металу, гіпоалергенного та безпечного для здоров'я. Іграшка має обтічну форму та вузький кінчик для безпечного та легкого введення.
Для посилення відчуттів девайс можна охолоджувати або нагрівати у воді відповідної температури. Широка основа декорована сяючим прозорим кристалом. Довжина – 9,5 см, діаметр – 3 см.
| Тип | Анальна пробка |
| Довжина (заг.) (см) | 9,5 |
| Довжина (вставляється) (см) | ~8 |
| Діаметр (см) | ~3 |
| Вага (кг) | 0,08 |
| Матеріал виготовлення | Металл |
| Колір | Сріблястий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boss |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3 см |
| Матеріал | Метал |
| Набір | Ні |
| Особливості | З кристалом, Зі стразами |
| Тип | Анальна пробка |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Сріблястий |
| Колір каменів | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина: | 70 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 508 ₴









