Насадка на вібромасажер Wand для мікрофон вібратора magic wand прозора для стимуляції точки G
- Немає в наявності
- Код: УТ000000702
439 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насадка на вібромасажер - Power Head
Водонепроникна змінна насадка для вібромасажера Magic Wand Massager. Виконана з м'якого матеріалу у формі мови для вагінально-кліторальної стимуляції.
Фіксується поверх масажної головки виробу (підходить для вібраційної головки масажера діаметром 2,5 см).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 64 г |
| Колір | Рожевий |
| Тип вібратора | Кліторальні |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Матеріал | Термопластична гума |
| Стать | Жіночий |
| Тип інтимної іграшки | Вібратор мікрофон |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина: | 90 мм |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 439 ₴





