Міні мастурбатор секс лялька для мастурбації реалістичний матеріал
- Немає в наявності
- Код: УТ000002286
989,23 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістична попа | Реалістична вагіна Лялька для сексу
Многоразовий подвійний реалістичний чоловічий мастурбатор міні сідниці з вагінальним та анальним отвором. Внутрішній рельєф для імітації вагінального та анального сексу з еластичного матеріалу кібершкіра.
Сумісний з лубрикантом на водній основі.
Розмір: 11 х 8 см.
Вага: 580 г.
Матеріал: кібершкіра.
Виробник: Dongguan Duqu Technology Co., Ltd.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 580 г |
| Діаметр | 2 см |
| Довжина | 13 см |
| Для кого | Для чоловіків |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Особливості | Реалістичні |
| Тип мастурбатора | Попи |
| Колір | Бежевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Додатковий отвір | Анальне |
| Стать | Чоловічий |
| Рельєф мастуратора | Спіралеподібний |
| Тип інтимної іграшки | Секс-кукла |
| Функція вібрації | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для чоловіків |
- Ціна: 989,23 ₴









