Вібратор вакуумний зі стимуляцією клітора вагінальна стимуляція для жінок Vibrator Vacuum For Clitoris
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002299
990,67 ₴
743 ₴
Показати оптові ціни


Вібратор зі стимуляцією клітора вакуумно-хвильовий стимулятор вібраторкролик Vibrator Lilo білого кольору
Рожевий силіконовий десяти швидкісний вібратор "Кактус" близький до анатомічної форми для одночасної вакуумно-хвильової стимуляції клітора та вагінальної мастурбації (добре стимулює передню стінку піхви в тому числі та точку G), кліторальний відросток зі змінним кутом (3 положення), вертикальні смужки по всій поверхні крім головки, на ручці блискучий декорований кулькою, водонепроникна, акумулятор, що перезаряджається.

Розмір: висота - 21,3 см, висота частини, що вводиться - 13 см, діаметр частини, що вводиться - 3,6 см, висота кліторального відростка - 3,5 см, діаметр отвору вакуумно-хвильової стимуляції клітора - 1,3 см.
Вага 152 г.
Швидкість - 10 режимів.
Рівень звуку: 60 дБ.
Рівень водонепроникності IP x 4.
Зарядка від USB-кабелю (у комплекті), штекер в розетку - не включений в комплект.
Матеріал: силікон, АБС-пластик.
Бренд: LILO
Виробник Jieyang Shunzi Electronics co. LTD Китай
Стандарт підприємства: Q/JYSZ 1

| Тип | Вакуумно-хвильовий вібратор |
| Довжина (заг.) (см) | 21,3 |
| Довжина (вставляється) (см) | ~13 |
| Діаметр (см) | 3,6 |
| Вага (кг) | 0,152 |
| Матеріал виготовлення | Силікон |
| Колір | Білий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 152 г |
| Висота | 213 мм |
| Діаметр | 3.6 мм |
| Довжина: | 21.3 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Призначення | Для жінок |
| Особливості | Водонепроникні | З вакумною стимуляцією |
| Стать | Жіночий |
| Тип керування | Вбудоване |
| Форма | Кролик |
| Основні | |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | смоктування |
| Тип вібратора | Подвійні |
| Тип інтимної іграшки | Вакуумний вібратор |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Функція вібрації | Да |
| Колір | Білий |
- Ціна: 743 ₴









