Комплект жіночої еротичної білизни набір топ і колготки сітка One Size чорного кольору
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002312
561,33 ₴
421 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Еротичний комплект (ігровий костюм, костюм для рольових ігор) кроп-топ та колготи в ромбоподібну сітку.
One Size XS, S, M
Короткий топ під горло без рукавів з круглим вирізом горловини спереду, внизу широка чорна гумка з білим написом "Love", позаду вирізи кола.
Колготи на широкій чорній гумці з білим написом "Love" і з вирізом в області стегон (імітація пояса та чотирьох підв'язок), вирізи кола на поясі спереду з боків і ззаду по центу, а також ззаду по всій довжині ноги.
| Розмір | Універсальний (One size) |
| Міжнародний розмір | S, M, L, XL |
| Розмір український | 42, 44, 46, 48, 50 |
| Обхват грудей, см | 82-102 |
| Обхват талії, см | 58-79 |
| Обхват стегон, см | 86-104 |
| Зріст, см | 155-180 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Комплект білизни |
| Міжнародний розмір | One size |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 102 см |
| Обхват талії | 79 см |
| Склад | ПОЛИАМИД 90% ЭЛАСТАН 10% |
| Тип тканини | Поліамід |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 421 ₴







