Насадка на пеніс із шипами вусиками для додаткової стимуляції продовження статевого акту Sexshop TFA
-30%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002315
84,29 ₴
59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🕵️♂️ Конфіденційність доставки 💵 Оплата при отриманні
📦 Товар є в наявності 🚀 Швидка відправка
Рельєфна насадка, використовується для стимуляції ерогенних зон.
Довжина 5,5 см. Ширина 3,5 см. Діаметр 2 см.

| Тип | Насадка на пеніс |
| Довжина (заг.) (см) | 5,5 |
| Довжина (вставляється) (см) | 5,5 |
| Діаметр (см) | 2 |
| Вага (кг) | |
| Матеріал виготовлення | TPR |
| Колір | Рожевий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Призначення | Для відтермінування еякуляції |
| Тип | Насадки на член |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Тип інтимної іграшки | Насадка на статевий член |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина: | 55 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 59 ₴



