Блок живлення ENHOT0324 з регулятором для секс-машини ENHOT
-30%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001513
764,29 ₴
535 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення для секс-машини ENHOT (Papi, LK-001, Hunter) з регулятором
Через підвищене навантаження (блокування штанги секс-машини) не рідкісні випадки виходу з ладу блока живлення, важлива частина машини для сексу, без якої машина не працює. Цю проблему легко розв'язати. Блок живлення підходить для секс-машин:
Сексмашина компактна автоматична секс машина з дротовим регулятором швидкості
Автоматична універсальна секс машина
Секс машина автоматична універсальна фак машина робот для сексу
Автоматична універсальна секс машина Секс машина ENHOT DS03 PAPI

Вхід: 100-240 V (змінний)
Вихід: 3V-24V — 1.5 А (постійний)

У комплекті:
Блок живлення X 1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 3 В |
| Тип | Побутовий |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
- Ціна: 535 ₴


