Вагіна чаша мастурбатор з присоском Vagina Delia вібрація і стогони
- Немає в наявності
- Код: УТ000001354
1 234,67 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мастурбатор вагіна для чоловіків, з імітацією жіночих стогонів
Приголомшливий мастурбатор для чоловіків! Якщо ви шукаєте кращої мастурбації з відмінним вібратором, включаючи саму продавану «оригінальну» внутрішню текстуру, то цей мастурбатор - кращий вібраційний мастурбатор для вас. Він має 12 функцій вібрації та присоску для поодинокої гри.

Внутрішня частина повністю багаторазова і може бути залучена для полегшення очищення. Звичайно, він відмінно підходить для гри в поодинці завдяки супер присоску.

-
Колір : червоний
-
ВИРОБНИК : CRAZY BULL
-
Діаметр (мм) : 115 мм
-
Довжина (мм) : 285 мм
-
Матеріал : TPR, ABS
-
Вібрація : Є


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 640 г |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина: | 280 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Додатковий отвір | Вагінальне |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Матеріал | Термопластична гума |
| Стать | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Рельєф мастуратора | Ребристий |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Да |
| Функція підігрівання | Немає |
- Ціна: 1 234,67 ₴









