Мастурбатор для чоловіків рот у чаші імітація орального сексу Sexshop TFA
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001325
1 175,71 ₴
823 ₴
Показати оптові ціни
Мастурбатор для орального сексу
Цей солоденький ротик виробив революцію в секс-іграшках для чоловіків. Він має надзвичайно реалістичний, стриманий і простий у використанні дизайн. Це обов'язковий предмет для будь-якої чоловічої колекції іграшок. Він виготовлений із матеріалу TPR, має ребристий і реалістичний вхід для реалістичного відчуття.

Для посилення відчуттів рекомендується використовувати лубрикант на водній основі. Не забувайте використовувати відповідні лубриканти під час використання іграшок. Виготовлений із м'якого та високоякісного безпечного для тіла матеріалу TPE, гнучкого, на дотик, як шкіра.

Технічні характеристики:
Матеріал: ТПР
Колір: тілесний
Розміри коробки: 250*92*92 мм
Розмір виробу: 240*90 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 9 см |
| Довжина | 24 см |
| Для кого | Для чоловіків |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Тип мастурбатора | Ротик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 606 г |
| Ширина | 90 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Рельєф мастуратора | Спіралеподібний |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Функція вібрації | Немає |
- Ціна: 823 ₴







