Вібратор кліторальний язичок оральний Міні-вібратор Фіолетового кольору Sexshop TFA
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002488
337,33 ₴
253 ₴
Показати оптові ціни
Вібратор кліторальний "язичок" виконаний з якісного та екологічного матеріалу, має прекрасну еластичність. Якщо ви любите оральні ласки, то це вібратор для вас. Вібратор забезпечений еластичними кільцями для кріплення на безіменному та вказівному пальці таким чином, щоб "язичок" вібратора знаходився на середньому пальці при русі середнім пальцем приводиться в рух і "язичок", робоча поверхня якого покрита м'якими пухирцями для додаткової стимуляції клітора і в довершення - потужна куля вібратор, кнопка якої розташована біля основи середнього пальця, для включення досить сильно. Вібратор чудово підійде як для індивідуального, так і для спільного використання.

Тип: Вібратор
Довжина (см): 10
Живлення: 3 батарейки LR44 (AG13) (у комплекті не поставляються)
Матеріал виготовлення: TPR + ABS
Колір: Фіолетовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 30 г |
| Діаметр | 2 см |
| Довжина | 11.2 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 1 |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Кліторальні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Форма | Язик |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість батарейок | 3 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 1 |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Кліторальний стимулятор |
| Тип елементів живлення | LR44 |
| Функція вібрації | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 253 ₴






