Мастурбатор лялька, Вагіна, Анус, великий розмір 15 кг
- Немає в наявності
- Код: УТ000001676
19 401,49 ₴

Реалістична попа Реалістична вагіна Лялька для сексу
Чи готові ви до сексу в любий час? Відчуйте себе особливим завдяки піхві та анальному отвору реалістичної форми для вашого члена! Секс лялька оснащена м'якими та пружними сідницями та двома дірочками, готовими до хардкорної розваги. Її твердості всередині мають спеціально сформований тунель для вашого члена, щоб збільшити ваші відчуття та задоволення. У клітор є всі елементи, які роблять його на 100% реалістичним, про що ви мріяли. Анус настільки тугий, як вам подобається, і гладкий всередині для вашого комфорту.

М'яка пружна попа має два отвори, для анального сексу та для традиційного вагінального сексу. Для того, щоб отримати максимум задоволення від втіх, зволожте отвори гелем лубрикантом на водній основі, так само розміри попи дозволяють погладжувати, пошльопати і тримати жорстко її під час сексу.

Мастурбатор виготовлений з м'якого та приємного на дотик матеріалу, безпечного для тіла. Матеріал TPR найвищої якості гарантує тривалий термін служби та надійність при використанні. Мастурбатор водонепроникний, тому ви можете перенести задоволення в басейн, душ або ванну.
Тип: Секс лялька
Довжина (см): 38,5
Ширина (см): 31
Висота (см): 28,5
Вага (кг): 15
Матеріал виготовлення: TPR
Колір: На фото
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ACT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид секс-ляльки | Жінка |
| Довжина: | 385 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
| Тип мастуратора | Анус і вагіна |
| Рельєф мастуратора | Реалістичний |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Водостійкість | Да |
| Колір | Тілесний |
| Вага | 15000 г |
| Матеріал | Термопластична гума |
| Тип інтимної іграшки | Секс-кукла |
| Додатковий отвір | Анальне |
- Ціна: 19 401,49 ₴




