Страпон протез статевого члена жіночий фалоімітатор 14 см фіолетовий з потовщенням біля основи до 4.5 см
- Немає в наявності
- Код: УТ000000593
1 431,34 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
❤️ Ремінець для статевого члена жіночий фалоімітатор 14см з вібратором
🚚 Конфіденційна упаковка - вам не потрібно турбуватися
❗️ ЛЮБИШ СЕКС? ПОТРІБНІ НОВІ ВРАЖЕННЯ? ВІДМІННИЙ ХІТ
Ремінь з високим дизайном, простий та практичний у використанні завдяки регульованому ременю, що адаптується до всіх розмірів та форм тіла.
Вібратор призначений для найкращого досягнення областей чоловічого та жіночого задоволення. Без фталатів

Легко знімається ремінець на ремені безпеки в комплекті.
Підходить для різних форм та розмірів тіла

МАТЕРІАЛ: Штучна шкіра, силікон.
Рожевий колір
ДОВЖИНА: 14 см
ДІАМЕТР: 3,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Водостійкість | Да |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Матеріал | Силікон |
| Функція вібрації | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Страпон |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Вага | 175 г |
| Довжина: | 140 мм |
- Ціна: 1 431,34 ₴






