Фалоімітатор насадка для секс машини швидкознімне з'єднання Vac-U-Lock 17 см
- Немає в наявності
- Код: PRESENT
1 999 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий фалоімітатор для секс машини під кріплення Vac-U-Lock металеве
Реалістичний фалоімітатор з якісного нетоксичного матеріалу, що дивно нагадує справжній чоловічий член.
Анатомічна форма забезпечить вам максимально реалістичні та насичені відчуття.
Після кожного використання фалоімітатор слід мити теплою водою з милом або еротичним дезінфікуючим засобом.
Тип: Аксесуар для секс машини
Довжина (см): 17
Ширина (см): ~ 3,5 см
Кріплення: швидкознімне металеве з'єднання
Матеріал виготовлення: TPЕ
Колір: Тілесний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Тілесний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 230 г |
| Водостійкість | Да |
| Висота | 170 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина: | 170 мм |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Призначення | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Секс-машина |
| Тип фаллоімітатора | Реалістичні |
| Функція вібрації | Немає |
| Функція підігрівання | Немає |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 1 999 ₴



