Страпон з вібратором лесбі, насадка для анального сексу для дівчат, страпон для жінок Baile
-35%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000000507
1 576,92 ₴
1 025 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Страпон з вібратором лесбі
Страпон з вібратором Lybaile є якісним продуктом від великого китайського виробника дорослих іграшок - Lybaile. Упакований у привабливу картонну коробку, цей страпон стане чудовим подарунком. Маючи форму реалістичного чоловічого статевого члена, він забезпечує вкрай реалістичні відчуття.
Вбудований вібратор додає гострих моментів у ваш досвід, а металева декоративна пряжка на поясі доповнює дизайн.
Переваги:
- Реалістичний дизайн: Форма та розміри створюють неймовірно реалістичні візуальні та тактильні відчуття.
- Вбудований Вібратор: Додає можливість насолоджуватися додатковими стимуляціями.
- Елегантна упаковка: Приваблива картонна коробка робить його чудовим подарунком.
- Металева Декоративна Пряжка: Доповнює дизайн та надає стильного вигляду.
Характеристики:
- Тип: Страпон
- Довжина (см): 16,7
- Ширина (см): 3,8
- Живлення: 2 батареї АА (у комплекті не поставляються)
- Матеріал виготовлення: TPE
- Колір: На фото
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 346 г |
| Висота | 167 мм |
| Діаметр | 38 мм |
| Довжина: | 167 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Страпон |
| Тип елементів живлення | AA |
| Функція вібрації | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
- Ціна: 1 025 ₴










