Переносна секс-машина Sex Machine Motorlovers Автоматичний фалоімітатор для жінок
- Немає в наявності
- Код: УТ000001222
9 999 ₴

Переносна секс-машина Sex Machine Motorlovers Автоматичний фалоімітатор для жінок
Секс машина робот коханець Motorlovers F*ckBag автоматичний вібратор рухомий - це універсальна секс-машина, оснащена пультом дистанційного керування, тому ви можете вибрати ідеальний рівень вібрації. Кут проникнення і висоту можна швидко відрегулювати в межах 70 градусів за допомогою простих ручок, розташованих на рамі. Ця потужна машина поставляється з фалоімітатором 14 см. Секс-машина чудово підійде, щоб випробувати реалістичну насолоду для всіх ваших інтимних місць, яка обов'язково вам сподобається, просто встановіть машину кохання, збільште швидкість і насолоджуйтеся приголомшливим сексом!


Секс-машину зручно зберігати і переносити, оскільки вона змонтована в жіночій сумці і в зібраному вигляді нічим себе не видає і має вигляд звичайної жіночої сумки. У комплекті з секс-машиною поставляється фалоіммітатор завдовжки 14 см. і діаметром 3.5 см. з функцією нагріву. Дуже важливо, що Ви не будете обмежені тільки однією насадкою, оскільки в комплекті з машиною йде ще й адаптер VAC-U-LOCK - це дуже популярний стандарт як для секс-машин, так і для інших секс-гаджетів, таких, наприклад, як страпони. Такі насадки є в тому числі і серед наших товарів.


Під час сексу з машиною дуже зручно користуватися пультом ДУ, який працює на відстані до 5 метрів. Ця іграшка для дорослих відмінно підійде як для одиночної розваги, так і для парної гри. Це чудовий варіант отримання першого досвіду в сексі утрьох МЖМ.
Не пропустіть свій шанс урізноманітнити Ваше інтимне життя!
Напруга: 110-240V (DC-12V / 24V)
Швидкість руху телескопічної ручки: 0-190 фрікцій / хв
Амплітуда руху: 5,5 см
Регулятор: 3 швидкісні режими
У комплекті:
- Секс машина
- Пульт ДУ
- Силіконовий фалоімітатор X 1 (14х3,5 см)
- Адаптер VAC-U-LOCK
- Блок живлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ToyFa |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина: | 220 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Основні | |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стать | Унісекс |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 9 999 ₴









