Мастурбатор члена, Вагіна штучна мастурбація мастурбатор чоловіча секс-іграшка Vagina Masturbators
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001288
302,67 ₴
227 ₴
Показати оптові ціни
Мастурбатор члена, Вагіна штучна мастурбація мастурбатор чоловіча секс-іграшка Vagina Masturbators
При виробництві штучного піхви був використаний дуже реалістичний матеріал TPR, який точно імітує людську шкіру. Щоб підсилити враження, проріз всередині має анатомічну форму, що посилює відчуття під час використання.

Щоб поліпшити відчуття можна використовувати лубрикант на водній основі.
Після використання ретельно промийте теплою водою, використовуйте еротичне чистячий засіб і дайте їй повністю висохнути. Час від часу посипайте мастурбатор еротичної пудрою. Це збереже довговічність і властивості цього матеріалу.
Чому обирають вагіну Lybaile:
-
точна імітація
-
приємні відчуття завдяки м'якому, реалістичного матеріалу
-
ергономічний дизайн
-
зручний захват завдяки насічках на зовнішній стороні мастурбатора
-
простота використання

Характеристики:
-
Матеріал: матеріал TPR
-
Розміри: загальна довжина 15,3 см, діаметр мастурбатора в розтягнутому стані макс. Прибл. 5 см.
-
Водонепроникність: немає
-
Мастило: мастила на водній основі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 7.3 см |
| Довжина | 15.3 см |
| Для кого | Для чоловіків |
| Матеріал | Кібершкіра |
| Особливості | Кишенькові |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Колір | Бежевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Немає |
| Стать | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Вагіна |
| Тип фаллоімітатора | Реалістичні |
| Функція вібрації | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для чоловіків |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 227 ₴




