Анальна силіконова пробка з вібратором, масажер простати Anal Massager
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001415
1 824 ₴
1 368 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анальна пробка з силіконовою вібратором
Special Anal Massager - це анальна пробка з вібрацією, призначена для насиченого та комфортного інтимного досвіду. Її бархатисто-гладка текстура та унікальна форма масажера забезпечують приємне введення та відчуття, а 12 режимів вібрації додають пристрасті та задоволення.
Переваги:
- Унікальна форма: Вписується в анатомію для максимального задоволення.
- Різноманітні Режими Вібрації: 12 режимів для індивідуального налаштування стимуляції.
- Універсальне Використання: Підходить як для стимуляції жінки, так і для масажу простати у чоловіків.
- Водонепроникність: Підходить для водних ігор, забезпечуючи різноманітність у ванній або душі.
- Безпечний силікон: Медичний силікон, гіпоалергенний і легкий у догляді.
- Збереження тепла: Швидко нагрівається і довше зберігає тепло, посилюючи задоволення.
- Ергономічний дизайн: Створений для максимального комфорту у використанні.
Характеристики:
- Матеріал: Силікон
- Колір: Чорний
- Розмір коробки: 175*90*45 мм
- Розмір іграшки: 145*73*33 мм
- Живлення: USB
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3.3 см |
| Матеріал | Силікон |
| Набір | Ні |
| Особливості | З вібрацією |
| Тип | Анальна пробка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 130 мм |
| Довжина: | 145 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Тип вібратора | Анальні |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Тип елементів живлення | USB |
| Функція вібрації | Да |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 1 368 ₴










