Віброяйце 12 режимів вібрації силікон, кліторальний вібромасажер для жінок Julius
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001425
2 193,33 ₴
1 645 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Віброяйце 12 режимів вібрації силікон
Пориньте у світ насолоди з компактним та елегантним віброяйцем Julius. Створена для точної стимуляції, ця гладка і м'яка силіконова кулька із закругленим кінцем стане в нагоді як для прелюдії, так і для денної стимуляції.
Переваги:
- Гладкий та м'який дизайн для точної стимуляції.
- Компактний розмір та елегантний вигляд.
- 12 різних функцій вібрації для різноманітності задоволень.
- Пульт керування для легкості контролю.
- Можливість передачі контролю партнеру.
- Підходить для використання в громадських місцях.
Характеристики:
- Матеріал: Медичний силікон, АБС.
- Довжина: 7,8 см.
- Діаметр: 3,3 см.
- Електроживлення: Вбудована акумуляторна батарея.
- Заряджання: Зарядний пристрій USB в комплекті.
Специфікація:
- Тип: Вібратор.
- Колір: На фото.
Підніміть свій інтимний досвід на новий рівень з Julius, забезпечуючи собі безліч можливостей для насолоди та різноманітності ваших еротичних моментів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 72 г |
| Діаметр | 3.3 см |
| Довжина | 7.8 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Водонепроникні |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Віброяйця |
| Тип управління | Вбудоване |
| Колір | Рожевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вібро яйце |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 78 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
- Ціна: 1 645 ₴










