Вібратор жіночий з кібершкіри, фалоімітатор з вібрацією LoveToy Dildo Real Softee 22 см
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001633
1 368 ₴
1 026 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібратор жіночий з кібершкіри
LoveToy представляє вібруючий фалоімітатор із серії Real Softee, який забезпечує максимальне задоволення ваших потреб. З його реалістичною формою та кібершкірою, що імітує людську шкіру, ви насолоджуєтесь природними відчуттями. Зручна ручка полегшує використання та регулювання інтенсивності вібрації.
Переваги:
- Реалістичний дизайн: Відтворює форму та текстуру справжнього пеніса.
- Матеріал Кібершкіри: М'який, гнучкий та безпечний для тіла матеріал.
- Зручна Ручка: Забезпечує легкість керування вібрацією.
- Вібрація з 10 швидкостями: Досягайте максимальної насолоди.
- Безшкідливий та Приємний На дотик: Не містить шкідливих речовин.
Характеристики:
- Тип: Вібратори, Фалоімітатори, Реаліст
- Матеріал: TPE (Термопластичний еластомер)
- Розмір: 23 см х 3,8 см
- Харчування: 2 батареї AAA (в комплект не входять)
- Колір: Тілесний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 263 г |
| Діаметр | 3.8 см |
| Довжина | 22 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стать | Жіноча |
| Тип фалоімітатора | Реалістичні |
| Колір | Бежевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип елементів живлення | AA |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип керування | Вбудоване |
- Ціна: 1 026 ₴









