Латексні трусики з латексу з надувними фалоімітаторами розширювач анально вагінальний БДСМ LATE X
-30%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001726
5 211,43 ₴
3 648 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Латексні чорні трусики з двома надувними фалоімітаторами
Латексні трусики LATE X з двома надувними фалоімітаторами створені для максимального задоволення. Усередині трусиків розташовані два фалоімітатори з натурального каучукового латексу, що забезпечують інтенсивні відчуття як вагінально, так і анально.
Обидва фалоімітатори оснащені насосом для контрольованого збільшення діаметра, створюючи унікальний досвід.
Переваги:
-
Поступове збільшення розміру:
- Надувні фалоімітатори розширюються поступово, забезпечуючи безболісне та комфортне використання.
-
Максимальне відчуття заповненості:
- Забезпечує відчуття максимальної "заповненості" вагінально та анально, а також максимального звуження піхви.
-
Рекомендовано для новачків:
- Вибір для тих, хто тільки починає знайомство з анальним та вагінальним фістингом.
Характеристики:
- Тип: Анальна помпа; Фістинг; Вагінальна помпа
- Довжина: Вагінальний розширювач 12 см, Анальний розширювач 11 см
- Діаметр: 3 - ... див
- Матеріал: Натуральний латекс
- Колір: Чорний
- Розмір трусиків: L
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Late X |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 3 см |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Унісекс |
| Тип фалоімітатора | Подвійні |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Регулювання розміру | Да |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина: | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Набір | Немає |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Для фістинга | Надувні |
| Тип | Анальний корок |
- Ціна: 3 648 ₴






