Мастурбатор лялька чоловіча з кібершкіри, Вагіна Анал Pipedream Extreme Fuck Me Silly
-30%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001685
5 250 ₴
3 675 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мастурбатор лялька чоловіча з кібершкіри, Вагіна Анал Pipedream Extreme Fuck Me Silly
Продукт із серії Pipedream Extreme "Fuck Me Silly".
Гнучкий, м'який і приємний на дотик.
Його внутрішня частина приховує два герметичні отвори зі складним рельєфом для Вашого задоволення.
Передня частина мастурбатора має форму попереку.
Тунель мастурбатора закрито.
Виготовлений із безпечного та приємного на дотик матеріалу Fanta Flesh - у стилі кібершкіри.

Ми рекомендуємо використовувати змащувальні гелі (мастила тільки на водній основі) під час використання для більшого задоволення.

Характеристики:
- Тип: Секс лялька
- Довжина (см): 16,5 (довжина тунелю: 14,7 см)
- Ширина (см): 13,5
- Вага (кг): 1,1
- Матеріал виготовлення: Fanta Flesh (TPE)
- Колір: На фото
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PipeDream |
| Країна виробник | США |
| Вид секс-ляльки | Жінка |
| Тип | Реалістичні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1385 г |
| Водостійкість | Да |
| Висота | 115 мм |
| Довжина: | 155 мм |
| Додатковий отвір | Анальне |
| Матеріал | Термопластичний еластомер |
| Призначення | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
| Рельєф мастуратора | Ребристий |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Тип мастуратора | Анус і вагіна |
| Функція вібрації | Немає |
| Функція підігрівання | Немає |
| Колір | Тілесний |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 3 675 ₴








