Мастурбатор вібратор чоловічий анальний отвір у тубусі Masturbator Anus Pink Butt
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001742
1 269,33 ₴
952 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мастурбатор для чоловіків анальний отвір
Masturbator Anus Pink Butt - це сучасний мастурбатор, розроблений для досягнення максимально реалістичних відчуттів. Внутрішні виступи та ребра інтенсивно стимулюють та масажують пеніс, повторюючи анатомію для покращеного комфорту та задоволення.
Обладнаний 7 режимами вібрації, які надають нові вимірювання вашому досвіду, а рівень вібрації легко регулюється за допомогою дистанційного пульта.
Переваги:
-
Реалістичні відчуття:
- Внутрішні виступи та ребра забезпечують максимально реалістичні відчуття, наближені до справжнього сексу.
-
7 режимів вібрації:
- Розмаїття вібраційних режимів дозволяє налаштовувати стимуляцію відповідно до уподобань.
-
Зручне керування:
- Пульт дистанційного керування забезпечує зручну зміну рівня вібрації під час використання.
Характеристики:
- Загальна довжина: 24 см
- Діаметр: 9 см
- Живлення: 3 батареї типу ААА (не входять до комплекту)
- Матеріал: TPR, ABS
- Розмір упаковки: 250*92*92
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 9 см |
| Довжина | 24 см |
| Для кого | Для чоловіків |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Тип мастурбатора | Анальні |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 609 г |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Основні | |
| Кількість батарейок | 3 шт. |
| Стать | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Рельєф мастуратора | Спіралеподібний |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для чоловіків |
- Ціна: 952 ₴










