Вібратор Rabbit жіночий для клітора 30 режимів вібрації, інтимні іграшки для дорослих
- В наявності
- Код: УТ000001817
1 070,77 ₴

Вібратор Rabbit жіночий для клітора 30 режимів вібрації, інтимні іграшки для дорослих
Рожевий вібратор для стимуляції клітора складається з гіпоалергенного матеріалу медичного силікону. Вібратор м'який, приємний на дотик зі зручною ручкою для використання.

Цей вібратор є одним із найкращих для ефективного досягнення оргазму. Фалоімітатор має стандартні розміри та діаметр. Довжина робочої частини близько 10 см і товщина близько 3,5 см..
Купити вібратор стимуляція клітора 30 режимів вібрації іграшки для дорослих можна через наш інтернет магазин післяплатою або оплатити на сайті
Ми спакуємо в непрозору упаковку з описом "Запчастини" і відправимо Вам його найближчим часом
Можете подивитися інші вібратори на нашому сайті.
Основною перевагою вібратора є його форма і 2 потужні вібромотори: один розміщений у голівці фалоімітатора, а другий - у відгалуженні, яке стимулює клітор.


Режими вібрації змінюються за допомогою кнопки на ручці вібратора. Цей вібратор так само підходить для анальної стимуляції. Відмінний девайс для вечірньої прелюдії як сольно так і в парі з вашим партнером.
Характеристики:
- Тип: Вібратор
- Довжина (см): 11 (19)
- Ширина (см): 3,5
- Живлення: Зарядка від usb-кабелю (в комплекті), штекер у розетку - не входить до комплекту.
- Матеріал виготовлення: Силікон
- Колір: Випадковий

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 102 г |
| Діаметр | 3.5 см |
| Довжина | 19 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Форма | Кролик |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість швидкостей вібрації | 30 |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
| Функція підігрівання | Немає |
- Ціна: 1 070,77 ₴









