Анальний фалоімітатор для фістингу великого розміру Vac-U-Lock Doc Johnson American Bombshell B-10 Warhead
- Немає в наявності
- Код: УТ000001923
549 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий анальний фалоімітатор
American Bombshell B-10 Warhead - це видатний фалоімітатор для тих, хто шукає максимальні відчуття. З його довжиною 26 см і товщиною 6,4 см, ця іграшка створена для просунутих користувачів, готових до нових, захоплюючих вражень.
Переваги:
-
Розмір і форма:
- Великі розміри для максимальної стимуляції.
- Потрійна рифлена головка для дивовижних відчуттів.
-
Американська якість:
- Виготовлено в США, що гарантує якість та безпеку.
-
Безпечне використання:
- Широка основа забезпечує зручність утримання та безпечне використання.
- Сумісний з будь-яким Vac-U-Lock ременем, секс-машиною або аксесуаром.
-
Матеріал:
- Виготовлений із безпечного для тіла матеріалу без фталатів.

Характеристики:
- Тип: Фалоімітатор, фістинг
- Довжина: 26 см (вставляється 24 см)
- Діаметр: 6,4 см
- Вага: 0,93 кг.
- Матеріал: PVC
- Колір: Чорний
Необмежені можливості та приголомшливі відчуття чекають на вас з American Bombshell B-10 Warhead. Пориньте у світ задоволення та експериментів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doc Johnson |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Тип фалоімітатора | Ребристі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 930 г |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 241 мм |
| Діаметр | 64 мм |
| Довжина: | 260 мм |
| Ширина | 64 мм |
- Ціна: 549 ₴


