Віброяйце силіконове 12 режимів вібрації зарядка USB, яйце, що вібрує, з пультом управління
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001423
1 353,33 ₴
1 015 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Віброяйце силіконове 12 режимів вібрації
Це віброяйце PrettyLove Franklin має не тільки рельєфний дизайн, але й приємний для тіла силіконовий матеріал. З 12 різноманітними функціями вібрації воно ідеально підходить як для індивідуальних моментів задоволення, так і для ігор у парі.
Переваги:
- Рельєфний дизайн для додаткової стимуляції.
- 12 різних функцій вібрації для різноманітних відчуттів.
- Пульт управління для контролю над інтенсивністю та режимами вібрації.
- Для спільного використання: передайте пульт партнеру та довірте йому вибір налаштувань.
- Стійкі швидкості та стимулюючі рухи для потужного оргазму.
- Водонепроникність для водних пригод.
Характеристики:
- Матеріал: Силікон та ABS
- Режими: 12 режимів вібрації
- Розмір виробу: 191*36 мм
- Розмір в упаковці: 13010050 мм
Додаткові особливості:
- USB акумулятор у комплекті.
Це віброяйце надає максимум задоволення та контролю, забезпечуючи яскраві відчуття в будь-яких умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 61 г |
| Діаметр | 3.6 см |
| Довжина | 8 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Водонепроникні |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Віброяйця |
| Тип управління | Вбудоване |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Стать | Жіночий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вібро яйце |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Функція вібрації | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
| Функція підігрівання | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 36 мм |
- Ціна: 1 015 ₴








