Вібратор для жінок Вагінальний Для Сексу, вібромасажер для клітора дівчини Vibrator Pretty Love
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001611
1 145,33 ₴
859 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібратор для жінок Вагінальний Для Сексу
Вібратор Pretty Love Randolph надає неймовірне задоволення завдяки потужним вібраціям та витонченому дизайну. Створений із високоякісного силікону з гладкою пластиковою основою, цей вібратор має 12 режимів вібрації, щоб задовольнити ваші найтаємніші бажання.
Переваги:
- Інтенсивні Вібрації: 12 режимів для різноманітності відчуттів.
- Безпечний Матеріал: Медичний бархатистий силікон абсолютно безпечний для тіла.
- Універсальне Використання: Можливості вагінального, анального проникнення та стимуляції клітора.
- Гладка Поверхня: Приємна на дотик, не викликає алергії та роздратування.
- Анатомічна форма: Максимальний комфорт під час використання.
Характеристики:
- Тип: Вібратор для жінок Вагінальний Для Сексу
- Батарейки: 2 х ААА (у комплект не входять)
- Матеріал: Силікон
- Розмір: 16,7 см. х 2,7 см.
- Колір: Рожевий
Вібратор Pretty Love Randolph - це не тільки елегантний аксесуар, але й потужний інструмент для вашої насолоди. Пориньте у світ задоволення з цим стильним та функціональним секс-вібратором.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 167 г |
| Діаметр | 2.7 см |
| Довжина | 16.7 см |
| Для кого | Унісекс |
| Кількість режимів вібрації | 12 |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Колір | Рожевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | Гладкі |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 859 ₴









