Вібратор-кролик жіночий стимулятор точки G і клітора зарядка USB
-30%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002067
970 ₴
679 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібратор-кролик стимулятор точки G
Цей вібратор поєднує в собі функціональність і стиль, надаючи різноманітні можливості для насолоди. Його компактні розміри та сучасний дизайн роблять його вибором для тих, хто цінує міць та зручність в одному пристрої.
Переваги:
- Потужна Стимуляція: Дві точки вібрації забезпечують інтенсивне задоволення.
- Ергономічний дизайн: Сучасний та зручний у використанні.
- 30 Режимів Вібрації: Персоналізований досвід насолоди.
- Гігієнічний Силікон: Антиалергенний матеріал для безпеки та комфорту.
- Водонепроникність: Підходить для ігор у душі або у ванній.
Характеристики:
- Тип: Вібратор
- Довжина (см): 9,5 (19,5)
- Ширина (см): 3,2
- Живлення: Заряджання від USB-кабелю (у комплекті), штекер у розетку - не включений в комплект.
- Матеріал виготовлення: Силікон
- Колір: Рожевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Діаметр | 3.5 см |
| Довжина | 19 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 30 |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Водонепроникні, Безшумні |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Подвійні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Форма | Кролик |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Основні | |
| Кількість швидкостей вібрації | 30 |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | Гладкі |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Функція вібрації | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
- Ціна: 679 ₴










