Великий фалоімітатор на присосці, Реалістичний фалоїметатор великого розміру Big Dildo
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000000160
1 625,71 ₴
1 138 ₴
Показати оптові ціни
Фалоімітатор великий, Реалістичний фалоімітатор на присосці
Фалоімітатор реалистик ГІГАНТ з присоском виконаний з якісного та екологічного матеріалу, володіє прекрасною еластичністю. Фалоиммитатор має значні габарити, загальна довжина 27 см довжина від початку головки до мошонки 20 см і діаметр 4,5см.

У фалоиммитатора яскраво виражена венозна система і фактура шкіри, виділяється головка і мошонка. Завдяки калиткою присоску фалоімітатор можна закріпити на будь-якій рівній поверхні. Іграшка постачається в якісному картонній упаковці з поліграфією, може бути відмінним інтимним подарунком.

Тип: Фалоиммитатор реалистик.
Довжина (см): 27 (20,5)
Ширина (см): 4,7
Матеріал виготовлення: PVC
Колір: На фото
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 4.7 см |
| Довжина | 27 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Стать | Унісекс |
| Тип фалоімітатора | Реалістичні |
| Колір | Тілесний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 650 г |
| Ширина | 47 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 1 138 ₴









