Машина для сексу, автоматичний фалоімітатор, секс машина з фалосом, телескопічний вібратор
-35%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000000967
4 352,31 ₴
2 829 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина для сексу, автоматичний фалоімітатор, секс машина з фалосом, телескопічний вібратор
Наш телескопічний вібратор - втілення передових технологій у світі інтимних задоволень. Ця неймовірна модель забезпечує максимально реалістичні відчуття завдяки 7 режимам вібрації та 7 режимам руху фалоімітатора вперед-назад, створюючи хвилююче та унікальне сексуальне переживання з кожним використанням. Максимальна амплітуда руху близько 5 см додає реалізму у кожний момент.
Переваги телескопічного вібратора:
- Вбудований акумулятор: Робота без необхідності частої зарядки.
- Компактний та легкий: Зручність у зберіганні та транспортуванні.
- Нагрівання фалоімітатора: Досягніть максимальної комфортності з температурою до 42 градусів.
- Вакуумна Присоска та Механізм Повороту: Зручність та різноманітність поз для задоволення ваших фантазій.
- Бездротовий Пульт управління: Повний контроль у ваших руках.

Характеристики:
- Напруга: 5 В (заряджання USB, магнітний конектор).
- Швидкість Руху Телескопічної Ручки: 200 разів на хвилину.
- Амплітуда Руху: 4-5 см.
- Регулятор: 7 режимів руху, 7 режимів вібрації.
У комплекті:
- Секс машина X 1
- Силіконовий фалоімітатор X 1 (15,5х3,7 см)
З цим телескопічним вібратором ви переходите на новий рівень задоволення, поєднуючи інновації з реалізмом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dibe |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр | 3.7 мм |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 7 |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | На присосках | З підігрівом | Телескопічні |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип інтимної іграшки | Секс-машина |
| Тип керування | Дистанційне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 15.5 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Силікон |
| Стать | Унісекс |
| Тип фаллоімітатора | Реалістичні |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 2 829 ₴









