Фалоімітатор на присосці із стрижнем Faloimitator Dildo Beautiful Burgess реалістичний фаллос
-35%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001259
778,46 ₴
506 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фалоімітатор на присосці із стрижнем
Фалоімітатор на присосці киберкожи dildo beautiful burgess зі стрижнем це - численні прожилки і реалістична головка, ніжний і реалістичний матеріал виготовлення
Вбудований гнучкий «хребет» дозволяє встановити його в потрібне положення.
Завдяки присоску його можна прикріпити до будь-якої рівної і гладкої поверхні. Після цього руки звільняються, і їх можна використовувати для інших ігор.

Для змащування і зволоження слід використовувати тільки лубриканти на водній основі.
Тип: Фалоімітатор реалистик
Довжина: 24 см
Діаметр: 5 см.
Вага: 0,284 кг.
Матеріал виготовлення: TPR
Колір: Тілесний
Фалоімітатор на присосці із стрижнем Faloimitator Dildo Beautiful Burgess реалістичний фаллос Ви зможете замовити післяплатою без передоплат, швидко отримати посилку і все це абсолютно анонімно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 284 г |
| Діаметр | 4.2 см |
| Довжина | 24 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стать | Унісекс |
| Тип фалоімітатора | На присосці |
| Колір | Тілесний |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 506 ₴










