Анальна пробка велика прозора товщина 6 см Flawless Clear Anal Plug
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001514
935,38 ₴
608 ₴
Показати оптові ціни
Анальна пробка велика прозора товщина 6 см
Ідеальна пробка, створена для того, щоб ви відкрили для себе максимум задоволення.
Прозора анальна пробка, придатна для чутливої шкіри, готова до захоплюючих можливостей! Він складається з пухкого конічного корпусу з невеликим бічним нахилом і надійної вакуумної основи.
М'яка силіконова текстура еластична і має структуру, яка дозволяє легко розміщувати.
Це саме та модель, яка вам потрібна для підвищення рівня анальної стимуляції.

Найширша частина пробки середньої товщини - 6 см. Повна довжина 11,5 см, корисна частина 9 см. Ідеально підходить для анального використання та стимуляції. ;Присоску з надійною фіксацією на підставі можна закріпити на гладких поверхнях. При необхідності рекомендується використовувати мастило на водній основі. Його також можна використовувати з поясом при зав'язці на талії. Силіконова поверхня TPE, не шкодить шкірі, не містить фталатів .
Без латексу, без запаху та прозорого зовнішнього вигляду.
Рекомендується використовувати разом з гелем-лубрикантом на водній основі, щоб зберегти гігієнічну та природну структуру продукту протягом тривалого часу.
Не використовуйте для чищення такі продукти, як спирт, миючі засоби, одеколон!
Після кожного використання промивайте теплою водою.
Технічні характеристики Анальна пробка велика прозора товщина 6 см Flawless Clear Anal Plug:
Матеріал: TPE
Колір: прозорий
Розмір іграшки: 11,5*6*7
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 6 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Набір | Ні |
| Особливості | Для фістингу |
| Тип | Анальна пробка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 152 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 11.5 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Тип фаллоімітатора | На присоску |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 608 ₴






