Вагінальні кульки для жінок силіконові набір подвійні та одинарні Orgasmic Ball
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001605
1 141,33 ₴
856 ₴
Показати оптові ціни
Вагінальні кульки для жінок силіконові набір подвійні та одинарні Orgasmic Ball
Велика гнучкість піхви, треновані м'язи Кегеля, фантастичний дизайн. Вони побалують навіть найвимогливішу вагіну. Вони рекомендуються жінкам після пологів, щоб поліпшити напругу вагінальних м'язів, даючи їм відновити свою форму та відчуття задоволення від сексу. Зміцнення м'язів тазового дна рекомендується також під час лікування та профілактики таких проблем, як-от нетримання сечі або опущення статевих органів.

ПЕРЕВАГИ:
-
Багатофункціональність - сексуальна та оздоровча.
-
Якість виготовлення — дуже точне, щоб їх можна було безпечно використовувати.
-
Матеріал — силікон, ніжний у використанні.
-
Водонепроникність - можна чистити без ризику пошкодження.
-
Кількість — 4 кулі, які можна обмінюватися й модифікувати.
СПЕЦІФІКАЦІЯ:
-
Довжина подвійних м'ячів: 25 см.
-
Діаметр великих кульок: 3,6 см.
-
Діаметр маленьких кульок: 3,1 см.
-
Водонепроникний: Так
-
Вага: 304 г

Носіння м'ячів гейш також рекомендують багато лікарів, які підкреслюють їх сприятливий вплив не тільки на тип сексуального досвіду. Кульки гейші допомагають:
- тренування м'язів піхви
- швидше відновлення в період менопаузи,
- розвивають і роблять м'язи піхви
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3.6 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Матеріал | Силікон |
| Тип | Набір кульок |
| Функція вібрації | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 138 г |
| Висота | 31 мм |
| Довжина: | 250 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Жіночий |
| Тип інтимної іграшки | Вагінальні кульки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
| Функція підігрівання | Немає |
- Ціна: 856 ₴






