Вібратор кролик жіночий подвійна стимуляція Вібратор-кролик силіконовий Pretty Love Snappy
- Немає в наявності
- Код: УТ000002065
757,33 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібратор кролик жіночий подвійна стимуляція Вібратор-кролик силіконовий Pretty Love Snappy
Маленький але потужний силіконовий вібратор 30 вібрацій. Багатофункціональний двомоторний маленький вібратор із масажером точки G та клітора.

- Закінчується чітко окресленою головкою.
- Іграшка має елегантний, сучасний та ергономічний дизайн.
- Виготовлений із гігієнічного антиалергенного силікону.
- 30 різних функцій вібрації.
- 2 точки вібрації забезпечують сильну стимуляцію.
- Управління дуже зручне, здійснюється за допомогою однієї кнопки на ручці.
- Вібратор зроблений дуже акуратно, він повністю водонепроникний.
- Призначений для подвійної стимуляції.
- Він оснащений масажером точки G та стимулятором клітора.

Тип: Вібратор
Довжина (см): 9,5 (19,5)
Ширина (см): 3,2
Живлення: 2 батарейки ААА (у комплекті не поставляються)
Матеріал виготовлення: Силікон
Колір: Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Діаметр | 3.2 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 30 |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Подвійні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Форма | Кролик |
| Основні | |
| Водостійкість | Немає |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 30 |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
- Ціна: 757,33 ₴






