Фалоімітатор на присосці люмінесцентний Lumino Dildo, що світиться в темряві
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001904
1 088 ₴
816 ₴
Показати оптові ціни
Фалоімітатор на присосці люмінесцентний Lumino Dildo, що світиться в темряві
Фалоімітатор Lumino Play на присосці пропонує безліч захоплюючих ігор після того, як згасне світло. Просочений нетоксичним порошком, що світиться, він випромінює яскраве видиме синє світло після настання темряви. Фалоімітатор виготовлений із безпечного матеріалу TPE.

Незалежно від того, налаштовані ви на вагінальне або анальне проникнення, ця іскра гарантовано залишить незабутні враження. Фалоімітатор Lumino Play має дуже реалістичну текстуру та малюнок вен, які посилюють як вагінальну, так і анальну стимуляцію. Досить м'який та гнучкий, він також досить міцний, щоб його можна було широко використовувати із прив'язком страхування. Іграшка повинна піддаватися дії світла протягом дня для кращого ефекту свічення вночі.

Інструкції з гігієни: мити теплою водою з м'яким милом. Зберігати у прохолодному, сухому місці та уникати контакту з іншими іграшками.
Тип: Фалоімітатор, з присоскою
Довжина: 21 см / 19 см (вставляється)
Діаметр: 4 см.
Вага: 0,242 кг.
Матеріал виготовлення: TPE
Колір білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 242 г |
| Діаметр | 4 см |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стать | Унісекс |
| Тип фалоімітатора | На присосці |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 816 ₴









