Штучна вагіна чоловічий мастурбатор для чоловіків у чаші реалістична Vagina Flora на присосці
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001383
1 507,14 ₴
1 055 ₴
Показати оптові ціни
Штучна вагіна чоловічий мастурбатор у чаші реалістична Vagina Flora на присосці
Отримайте задоволення від цього приголомшливого мастурбатора! Цей виріб подарує вам справжні відчуття! Регульована підставка на присосці дозволяє вам контролювати своє задоволення та знаходити ідеальний кут для ваших сольних ігор.

Мастурбатор виготовлений з реалістичного TPR матеріалу який максимально схожий з жіночою шкірою. Крім того, секс-іграшка цієї моделі дуже зручна у використанні: колба покрита рельєфним візерунком що дозволяє їй не ковзати в долоні. Зручна кришка дозволяє зберігати виріб у закритому вигляді. Мастурбатор на потужній присосці, що дає можливість використовувати іграшку на будь-якій рівній і гладкій поверхні під будь-яким кутом. Іграшка водонепроникна, що дає можливість використовувати її в будь-якому місці, навіть у воді.

-
Торгова марка: CRAZY BULL
-
Матеріал: TPR / ABS
-
Розмір виробу: 100мм х 283мм
-
Розмір коробки: 285*115*115

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 10 см |
| Довжина | 28.3 см |
| Для кого | Для чоловіків |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Особливості | На присосці |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 640 г |
| Ширина | 100 мм |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Додатковий отвір | Вагінальне |
| Стать | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Рельєф мастуратора | Спіралеподібний |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для чоловіків |
- Ціна: 1 055 ₴






