Вібропуля силіконова для жінок 12 режимів вібрації Вібратор жіночий вібро яйце
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001356
1 589,33 ₴
1 192 ₴
Показати оптові ціни
Вібропуля силіконова з 12 режимами вібрації на USB зарядці
Вібропуля виготовлена з водонепроникного силікону: гіпоалергенний, не містять бісфенолу А, 100% водонепроникність IPX6, їх легше чистити і зберігати здоров'я.
Віброяйце керується однією кнопкою, має 12 режимів вібрації. Ви легко можете вибрати відповідний вам режим.

-
Литієва батарея автоматично вимикається після повної зарядки.
-
Повна зарядка займає всього 60 хвилин і може використовуватися безперервно протягом 70 хвилин.
-
Практично безшумна робота вібро яйця що дозволяє вам не турбуватися про те, що вас можуть почути оточуючі.
-
Простий у використанні.
-
Перед і після кожного застосування промийте в теплій воді з м'яким антибактеріальним милом або скористайтеся спеціальним бактерицидним засобом для очищення секс-іграшок.
-
Щоб відчуття були максимально комфортними використовуйте невелику кількість лубриканта виключно на водній основі.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 30 г |
| Діаметр | 2.2 см |
| Довжина | 6.5 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Водонепроникні |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Віброяйця |
| Тип управління | Вбудоване |
| Форма | Куля |
| Колір | Блакитний |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вібро яйце |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 1 192 ₴








