Мастурбатор вагіна для чоловіків Baby Realistic Pussy, жіноча вагіна іграшка чоловіча
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001392
1 201,54 ₴
781 ₴
Показати оптові ціни
Мастурбатор вагіна для чоловіків Baby Realistic Pussy, жіноча вагіна іграшка чоловіча
Штучна вагіна була створена, щоб подарувати вам самі реалістичні відчуття. З вагіною Baby Pussy ви насолоджуєтеся задоволенням від використанням. Вставити в нього свій пеніс та розважайтеся стільки, скільки хочете. Мастурбатор повторює цей рельєф жіночої піхви.

У закритому стані чашка виглядає як звичайний ліхтарик або термос. Можна поставити на полицю і ніхто не вгадає, що всередині. Під час гарячих ласк ви відчуєте разом з нею безліч оргазмів. З розвитком технологій стало можливим створення унікального ексклюзивного матеріалу - термопластична резина.

Саме з цього матеріалу зроблена ця унікальна кицька. Це матеріал, що нагадує людську шкіру. Термопластична резина дуже швидко нагрівається, але при цьому довше зберігає придбане тепло, завдяки чому дає справжнє відчуття справжнього піхви. Цей мастурбатор розроблений таким чином, щоб ви могли безпечно користуватися ним, матеріал не викликає подразнення шкіри або алергії.

Baby Pussy також дуже легко чистити. Картридж можна вийняти і скласти навиворіт, щоб очистити до і після використання.
Технічні характеристики:
-
Матеріал: ТПР
-
Не викликає алергії та подразнення.
-
Легко чистити і мити
-
Висота: 24 см
-
Ширина: 9 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 520 г |
| Діаметр | 9 см |
| Довжина | 24 см |
| Для кого | Для чоловіків |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Колір | Бежевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Рельєф мастуратора | Спіралеподібний |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для чоловіків |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 781 ₴












