Сексуальний мереживний чорний комбез для дівчат, жіноче еротичне боді Abra Black XL-XXL
- Немає в наявності
- Код: УТ000001495
410,59 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сексуальний мереживний чорний комбез для дівчат, жіноче еротичне боді Abra Black XL-XXL
Жіночий сексуальний мереживний комбінезон зроблений із приємного, ніжного матеріалу: 90% поліамід, 10% еластан. Комплект прикрашений грайливими візерунками, квітами, на виробі є проріз у зоні промежини та м'який, красивий виріз, який ніжно відкриває плечі та зону декольте.

Білизна ідеально обтягує тіло, матеріал еластичний підходить всім.
Не знаєте, як здивувати свого чоловіка? З цим сексуальним комплектом, ви розбудите пристрасть і бажання у вашого партнера.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livia Corsetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Комбінезон |
| Міжнародний розмір | XL/XXL |
| Обхват стегон | 117 см |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Тип тканини | Поліамід |
| Трусики в комплекті | Ні |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 410,59 ₴








