Великий фалоімітатор на присосці з великою головкою The Big Penis 26 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001426
981,43 ₴
687 ₴
Показати оптові ціни
Гумовий фалоїмітатор на потужному присоску 26 см
Фалоїмітатор із присоском — розкішна сексіграшка для особливих забав. Трепетне почуття насолоди не змусить себе довго чекати.

Сміливий фалоїмітатор відкриє нові грані блаженства. Досить кількох рухів фалоїмітатора, напрямного власницею сексуальної іграшки, щоб пристрасна стимуляція піхви стала справжнім задоволенням.
Трепетне почуття насолоди не змусить себе довго чекати. Сміливий фалоїмітатор відкриє нові грані блаженства. Досить кількох рухів фалоїмітатора, напрямного власницею сексуальної іграшки, щоб пристрасна стимуляція піхви стала справжнім задоволенням.

Потужний присосок на фалоїмітаторі дасть вам змогу використовувати іграшку де завгодно та як завгодно, вертикально або горизонтально, у ванній або на підлозі.
Технічні характеристики:
-
Колір : тілесний
-
Виробник : LYBAILE
-
Діаметр (мм) 55
-
Вібрація : НЕТ
-
Матеріал : TPR
-
Довжина (мм) 260


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 342 г |
| Діаметр | 5.5 см |
| Довжина | 26 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стать | Унісекс |
| Тип фалоімітатора | На присосці |
| Колір | Тілесний |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
| Функція підігрівання | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 687 ₴





