Анальна надувна пробка, Розширювач для анального сексу Bad Kitty Anal Balloon
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001473
960 ₴
720 ₴
Показати оптові ціни
Анальна надувна пробка, Розширювач для анального сексу Bad Kitty Anal Balloon
Латексна секс-повітряна куля для прихильників унікальних вражень!
М'яка еротична іграшка для вагінального та анального використання. Якщо вставити в один отвір (і накачати), другий отвір буде вже, що дасть змогу дамі випробувати подвійний секс — але навіть чоловік отримає щось на кшталт плюсу, піхви буде вже, даючи змогу чоловікам випробувати найвищий рівень незвичайної еротики. Кульковий насос виготовлений із міцнішого матеріалу, для стиснення потрібне більше зусилля.

Надувний від розміру: від 2,3 см до 9 см.
Характеристики:
-
Фіолетовий колір.
-
матеріал: латекс (балон), ПВХ (шланг, помпа), АБС (клапан),
-
водонепроникний
-
без фталатів.
Завдяки латексній структурі він дуже безпечний і дуже еластичний, а довжина самого шланга становить 22 см!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bad Kitty |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 9 см |
| Матеріал | Латекс |
| Набір | Ні |
| Особливості | Надувні |
| Тип | Анальна пробка |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Да |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Тип фаллоімітатора | Надувні |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 87 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 720 ₴









