Кролик вібратор жіночий, Cerberus Rabbit Vibrator, Вібратор силіконовий для стимуляції клітора
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001619
941,33 ₴
706 ₴
Показати оптові ціни
Кролик вібратор жіночий, Cerberus Rabbit Vibrator, Вібратор силіконовий для стимуляції клітора
Pretty Love Cerberus – високоякісний силіконовий вібратор. Подаруйте собі або близькій людині моменти розкішної насолоди. Спеціально вигнута головка цього вібратора призначена для пошуку та стимуляції точки G. Знаходження сфер, найбільш чутливих до стимуляції, є його спеціальністю.
Вібратор має цілих 2 двигуни, які розміщені в окремих головках. Один для захоплюючої вагінальної стимуляції, а інший для чуттєвих ласк навколо клітора. Під час жарких пестощів ви випробуваєте з ним не один оргазм, а чуттєві ребра подарують вам незабутні відчуття при кожному проникненні.

Pretty Love Cerberus має цілих 30 різних програм вібрації: від ніжних, чуттєвих вібрацій до дійсно інтенсивних типів пульсацій. Вібрації змінюються однією кнопкою.
Цей вібратор надзвичайно гладкий та чуттєвий, він виготовлений із 100% медичного силікону, що гарантує високий комфорт використання та неповторні відчуття. Силікон дуже швидко нагрівається, але при цьому довше зберігає придбане тепло, що дає реальне відчуття реалістичного пеніса. Крім того, медичний силікон не викликає подразнення шкіри чи алергії. Pretty Love Cerberus на 100% водонепроникний, його можна використовувати, наприклад, у душі.
Можете подивитися інші вібратори на нашому сайті.
Тип: Вібратор
Довжина (см): 20,6 (10)
Ширина (см): 3,2
Живлення: 2 батарейка ААА (у комплекті не поставляються)
Матеріал виготовлення: Медичний силікон
Колір фіолетовий

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 137 г |
| Діаметр | 3.2 см |
| Довжина | 20.6 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Подвійні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Форма | Кролик |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 30 |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 206 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція підігрівання | Немає |
- Ціна: 706 ₴









