Фалоімітатор ділдо подвійний на присосці Double Penetrator Hi-Rubber Chisa Purple реалістичний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001696
1 256 ₴
942 ₴
Показати оптові ціни
Фалоімітатор подвійний на присосці Double Penetrator Hi-Rubber Chisa Purple
М'який і еластичний подвійний фалоімітатор, який задовольнить всі ваші фантазії і мрії вашого партнера. Ви хотіли б проникнути одразу у дві дірочки - це член для вас.
Призначений для одночасного проникнення в обидві жіночі дірочки. Ми гарантуємо найвищий рівень наповнення і враження, які залишаться у вашій пам'яті надовго.

-
Фалос має два кінці. Вони бувають різних розмірів, тому ви можете вибрати, який розмір принесе вам найбільше задоволення.
-
Матеріал, з якого він виготовлений, приємний на дотик і легко миється.
-
Статевий член має прекрасно відтворену голівку і чітко помітні вени по всій довжині члена. Завдяки цьому я прекрасно і реально заміняю справжній член.
-
Розмір: 18cm.Φ3.5cm + 16.5cm. Φ3cm

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chisa |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 323 г |
| Діаметр | 3.5 см |
| Довжина | 18 см |
| Стать | Жіноча |
| Тип фалоімітатора | Подвійні |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
- Ціна: 942 ₴




