Вібратор жіночий силіконовий із кліторальним відростком 10 режимів вібрації зарядка від USB
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001711
1 282,67 ₴
962 ₴
Показати оптові ціни
Вібратор жіночий силіконовий із кліторальним відростком 10 режимів вібрації зарядка від USB
Багатошвидкісний силіконовий вібратор близький до анатомічної форми для одночасної кліторальної та вагінальної мастурбації (завдяки маленькому вигину добре стимулює передню стінку піхви), водонепроникний, акумулятор, що перезаряджається.

Даний вібратор є одним з кращих для ефективного досягнення оргазму. Фалоімітатор висота - 21 см. (висота вводиться частини 11 см.), діаметр частини, що вводиться - 2,5-3 см., довжина відростка - 5 см., діаметр відростка - 2,5 см.
Ми спакуємо в непрозору упаковку з описом "Запчастини" і відправимо Вам його найближчим часом
Можете подивитися інші вібратори на нашому сайті.
Основною перевагою вібратора є його форма і 2 потужних вибромотора один розташований у голівці фалоимитатора і другий у відгалуженні який стимулює клітор.
Режими вібрації змінюються за допомогою кнопки на ручці вібратора. Цей вібратор так само підходить на анальної стимуляції. Відмінний девайс для вечірньої прелюдії як сольно, так і в парі з вашим партнером.
Характеристики:
- Тип: Вібратор
- Довжина (см): 21 см (висота вводиться частини 11 см), довжина відростка - 5 см
- Ширина (см): діаметр частини, що вводиться - 2,5-3 см, діаметр відростка - 2,5 см.
- Живлення: Заряджання від USB-кабелю (у комплекті), штекер в розетку - не входить у комплект.
- Матеріал виготовлення: Силікон
- Колір: Тілесний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 108 г |
| Діаметр | 3 см |
| Довжина | 21 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Водонепроникні, Безшумні |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Подвійні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Форма | Кролик |
| Колір | Бежевий |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | Гладкі |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 962 ₴









