Анальний стимулятор масажер простати силіконовий Rebel Німеччина Вібромасажер для чоловіків
-25%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000001872
1 233,33 ₴
925 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анальний стимулятор масажер простати силіконовий Rebel
Цей розкішний вібраційний масажер простати є інноваційним рішенням для чоловічого задоволення, поєднуючи в собі функціональність і елегантний дизайн. Його унікальна форма з двома вигнутими ручками забезпечує одночасний масаж простати та промежини, створюючи приголомшливі відчуття.
Характеристики:
-
Г-подібний вібратор з точками на кінці.
-
Знімна вібробулетка.
-
Колір: чорний і сріблястий.
-
Загальна довжина 25 см, глибина проникнення 9 см, діаметр від 2 до 3,3 см.
-
Матеріал: силікон з поліуретановим покриттям, ABS, без фталатів.
-
Батарейки в комплекті, 3 батареї LR44
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | З вібрацією |
| Управління | Перемикач (на корпусі) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 120 мм |
| Діаметр | 33 мм |
| Довжина: | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість батарейок | 3 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 1 |
| Стать | Чоловічий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип вібратора | Анальні |
| Тип інтимної іграшки | Масажер простати |
| Тип елементів живлення | LR44 |
| Функція вібрації | Да |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для чоловіків |
- Ціна: 925 ₴







