Фалоімітатор на присосці реалістичний Flatterer Chisa зі стрижнем що гнеться для стимуляції точки G
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000002085
1 664 ₴
1 248 ₴
Показати оптові ціни
Фалоімітатор на присосці реалістичний Flatterer Chisa
Відкрийте для себе нові грані насолоди з ультра-реалістичним фалоімітатором Flatterer Chisa 🌟! За його допомогою кожен момент стане неповторним.

-
Гнучкий стрижень: Завдяки внутрішньому гнучкому стрижню, іграшка приймає будь-яку форму, яку ви побажаєте. Це дає змогу досягати максимального комфорту і стимуляції.
-
Зручна присоска: Закріпіть на будь-якій гладкій поверхні та експериментуйте з кутами та позами.
-
Спеціалізований дизайн: Розроблений спеціально для стимуляції точки G, цей фалоімітатор дарує неймовірні відчуття.
-
Якісні матеріали: Виконаний з кібершкіри, фалоімітатор має неймовірну м'якість і бархатистість, максимально наближений до реальних відчуттів.
-
Престижний бренд: Chisa - гарантія якості та безпеки. Вибирайте найкраще для себе!

Відчуйте нові грані задоволення та довірте свої інтимні моменти професіоналам від Chisa! Замовляйте Flatterer Chisa 🌟 вже сьогодні і пориньте у світ виняткової насолоди.
| Тип | Фалоімітатор, реаліст |
| Довжина (заг.) (см) | 18,6 |
| Діаметр (см) | 3,8 |
| Матеріал виготовлення | Кібершкіра |
| Колір | Тілесний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chisa |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3.8 см |
| Довжина | 18.6 см |
| Матеріал | Кібершкіра |
| Стать | Унісекс |
| Тип фалоімітатора | На присосці |
| Колір | Тілесний |
| Основні | |
| Водостійкість | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 186 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Унісекс |
- Ціна: 1 248 ₴





