Ерекційне кільце широке з усмками для тривалого сексу
-35%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: УТ000000053-1
101,54 ₴
66 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 700-59-76
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насадка на член із вусиками виготовлена з якісного та екологічного матеріалу, має прекрасну еластичність. Насадка на член для сексу забезпечена додатковими «вусиками», які проходять по внутрішньому боку вагіни, викликаючи приплив крові до точки G. Усередині піхви такі мініатюрні іграшки здатні доставити неповторні відчуття

Тип: Насадки
Матеріал виготовлення: Силікон
Колір: Різні кольри

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 г |
| Водостійкість | Да |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Довжина: | 45 мм |
| Призначення | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
| Тип інтимної іграшки | Ерекційне кільце |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 66 ₴





